کابینت سرویس بهداشتی ساخت و ساز روشوئی تراز لیزری اسپیسر دوبل بلوك سيماني قیمت مصالح باربيکيو سنگ تراورتن وسایل بازی چسب کاشی دکوراسیون دیوار کفپوش بتنی شرکت های مصالح ساختمانی گچ بری پیش ساخته مصالح کلید خانه پیش ساخته تاسیسات کالای اصل کابینت گروت ها دیوار سبز آبگرمکن برقی مرمریت قالب بچینگ نرده فرفوروژه هود پانل روکشدار pvc سنگ معدني مهندسین مشاور بیده چسب بتن مایع ماشين آلات کاشی نیمکت دوربین مدار بسته صنعتی شیشه بالکن متحرک لودر فوق روان کننده بتن sakhtbazar کاشی و سرامیک تامین تدارکات جرثقیل کالای اصل ديوارپوش داربست عایق های رطوبتی ساخت بازار - مرجع خدمات و مصالح ساختمانی

کولر صنعتی سلولزی EC1800 انرژی

کولر صنعتی سلولزی [SB-301117]

کد / مدل : EC1800
برند / سازنده : انرژی
مشخصات کلی
حداکثر زیربنای توصیه شده(m2) -
حداکثر حجم آبگیری(lit) 265
وزن (kg) 130
طول(mm) 150
عرض(mm) 150
ارتفاع(mm) 168

مشخصات فنی
ولتاژ(v) 380
قدرت الکتروموتور(اسب بخار) 5.5
قدرت الکتروپمپ(اسب بخار) -
دبی پمپ(lit.min) -
حداکثر هوادهی 18000

انرژی[ اطلاعات بیشتر ]

برای تأمین سرمایش مراکز تجاری، صنعتی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی، مذهبی و برخی منازل مسکونی با مساحت باال، چهار انتخاب وجود دارد. اولین انتخاب ، سیستم چیلر مرکزی می باشد که با تامین آب سرد توسط چیلر و گردش آب سرد در داخل فن کوئل و یا کوئل سرمایشی سیستم هواساز ، سرمایش محیط را تامین می نماید. دومین انتخاب ، سیستم سرمایشی گازی می باشد که به دو نوع پنجره ای و اسپیلت تقسیم بندی می گردد که با توجه به اصول تبریدی گازی سرمایش محیط را فراهم می نماید. سومین انتخاب، سیستم ایرواشر یا سیستم سرمایش تبخیری مرکزی می باشد به این صورت که نازلها آب را تحت فشار باال که از پمپ تأمین شده است، به صورت قطرات ریز درآورده و با عبور هوا توسط فن و انتقال هوای خنک و مرطوب به داخل سیستم کانال کشی، سرمایش سازگار با محیط زیست را تأمین می نماید. و در نهایت چهارمین انتخاب ، سیستم کولر آبی یا سرمایش طبیعی می باشد که با اخذ هوای تازه بیرون و عبور دادن آن از واسط تبخیری ) پد سلولزی ( هوای خنک را تامین می نماید مصرف پائین برق ، نصب و راه اندازی آسان و سرمایش سازگار با محیط زیست از ویژگی های بارز این انتخاب می باشد. طراحی این محصول بر اساس استاندارد ملی 4911 و 4910 می باشد، افزایش ایمنی و سهولت در استفاده، از معیارهای اصلی طراحی این کولر می باشد. آزمونهای مرتبط با کنترل کیفیت قطعات نیز با دقت باال صورت گرفته و نظر به استانداردهای تضمین کیفیت براساس 2000:9000 ISO مراحل طراحی ، ساخت ، تولید ، کنترل محصول ، مهندسی فروش ، فروش ، خدمات پس از فروش ، کلیه الزامات کنترل و اندازه گیری می شود.

برای قابلیت اطمینان بیشتر مشتریان ، شرکت انرژی خدمات مشاوره ای جهت دریافت اطالعات اولیه برای، انتخاب محصول مناسب و موقعیت نصب صحیح را از طریق واحدهای مهندسیفروش و خدمات پس از فروش ارایه می نماید تا عالوه بر رسیدن به شرایط آسایش ، از مصرف بی رویه انرژی جلوگیری شود. با توجه به نتایج تحقیقات بازار که برای توسعه محصوالت سرمایشی انجام گرفت نیاز به توسعه همگون در گروه محصوالت کولر سلولزی انرژی دیده شد پس از بررسی های انجام گرفته با طراحی و تولید محصوالت EC11 و EC18 پاسخ مناسبی برای فضاهایی با کاربری تجاری، صنعتی ، ... می باشد. الزم به ذکر است به دلیل وجود فاصله بین ظرفیت های سرمایش کولر آبی با ایرواشر ، شرکت انرژی با تولید کولر سلولزی EC11 و EC18 این خال موجود را به خوبی با صرف هزینه اولیه و نصب و راه اندازی کمتر پوشش داده است . شبکه گسترده خدمات پس از فروش در سراسر کشور ، تمامی مراحل نصب و راه اندازی محصول و تامین قطعات توسط سرویسکاران مجرب را انجام می دهد تا با نصب و سرویس مناسب رضایت مشتری حاصل گردد.

پد سلولزی: واسطه تبخیری است که مبدل انتقال حرارت و جرم بین هوای عبوری و آب ، دارای مزایای زیر می باشد: 1 -قرارگیری ورق های سلولزی که بصورت منظم و موج دار می باشند مزایای زیر را به همراه دارد. 1-1 -افزایش بازده سرمایش ) در مقایسه با پوشال معمولی ( : سطح تماس زیاد بین آب و هوا و خاصیت جذب باالی آب در پد سلولزی از عوامل مهم و تاثیر گذار در بازده سرمایش کولر می باشد بطوریکه راندمان کولر با پد سلولزی در مقایسه با پوشالی حدود 10 %باالتر می باشد یا به عبارت دیگر دمای هوای خروجی از دریچه در کولر سلولزی حدود 2 تا 3 درجه خنک تر از کولر با واسط تبخیر پوشالی می باشد. 1-2 -کاهش برق مصرفی: افـت فشـار پاییـن پد سلولزی در مقایسـه با پوشـال عامـل مهمی در کاهـش برق مصرفی می باشد. 1-3 -عمر مفید بیشتر به دلیل خاصیت خودشویی ) Cleaning Self ) و رسوب گیری کمتر کـه بدلیـل ایجـاد اندازه حرکـت بیشتـر هـوا و شستشـوی گـرد و غبـار در منافـذ پد سلولزی می باشد. آزمایشات صورت پذیرفته حاکی از این موضوع می باشد که در شرایط آب و هوایی یکسان، عمر پد سلولزی 3 تا 5 برابر عمر پوشال می باشد. 2 -طبق استانداردهای طراحی علیرغم سرعت هوای عبوری از پد ، حمل قطرات آب در مسیر جریان هوا )OVER – CARRY )به حداقل می رسد و انتقال باکتریهای مضر تنفسی با این امر بسیار کاهش یافته و هوای سالم تری تامین می گردد. 3 -خاصیت جذب آب در پد سلولزی از عوامل مهـم در خنک شدن است بطوریکه یک متر مکعب از پد سلولزی قادر به جذب 100 لیتر آب می باشد.

مجموعه فن ) ونتیالتور ، الکتروموتور و تسمه ( فن سانتریفوژ: وظیفه ایجاد جریان هوا و غلبه بر افت فشار ناشی از کانال کشی و پد سلولزی را برعهده دارد. الزم بذکر است توزیع مناسب هوا در کانالها با استفاده از این نوع فن به خوبی امکان پذیر است. در کولرهای 18 EC و 11 EC ونتیالتورها به ترتیب سایز“22 x” 22 و“18 x” 18 از نوع سانتریفوژ صنعتی با پره های فن رو به جلو (Curve Forward )با قابلیت تحمل افت فشار باالی حاصل از کانال کشی های طوالنی می باشد. منحنی افت فشار بر اساس هوادهی دو مدل مذکور در زیر آمده است.الزم به ذکر است با استفاده از منحنی های زیر و تعیین نقطه عملکرد)Point Operating )می توان شرایط هوادهی واقعی کولر را تعیین نمود.

اینورتور: در برخی از کاربریها مانند منازل مسکونی با مساحت باال( وجود دور متغیر کولر)بجای تک دور( به منظور کاهش مصرف برق و به دنبال آن کاهش هزینه های جاری، مطلوب به نظر می رسد که با اضافه نمودن وسیله ای به نام اینورتور (INVERTOR)به موتور تک دور کولرهای 11 EC و 18 EC این خواسته عملی می گردد. اینورتور وسیله ای است که با تغییر در فرکانس ورودی به موتور، تغییر دور موتور را نتیجه می دهد و حتی در برخی از مدل های آن امکان راه انداختن موتور سه فاز کولر با در اختیار داشتن برق تک فاز نیز وجود دارد مانند مدل 11 EC سه فاز که می تواند با برق خانگی تک فاز راه اندازی گردد.

 راندمان باال :با استفاده از پد سلولزی به عنوان واسطه تبخیر مدرن که مزایای آن در بخش مربوط به پد سلولزی اشاره شد، افزایش بازده خنکی از مهمترین ویژگی های بارز می باشد، لذا در شرایط یکسان با استفاده از کولر سلولزی انرژی می توان به سرمایش بیشتر دست پیدا کرد . دلیل عمده زیر تحقق می یابد: این امر به 2 1 -راندمان تبخیر باالتر و کاهش دمای هوای خروجی از کولر سلولزی . 2 -هوادهی مناسب به همراه قابلیت جبران افت فشار باالی ناشی از کانال . نکته مهم دیگر ثبات راندمان سیستم های تبخیری در دوره کارکرد است به طور مثال در کولر سلولزی انرژی، افت بازده خنکی بعد از حدود سه دوره کارکرد در مقایسه با حالت اولیه بسیار ناچیز است ، که در کولرهای آبی متداول )پوشالی( کاهش میزان خنکی بعد از مدت زمان مشابه کارکرد، بسیار بیشتر بوده که علت عمده آن به دلیل ساختار واسطه های تبخیری پوشالی می باشد که ثبات و ایستایی الزم را در دوره کارکرد ندارند. مصرف برق پائین تر در مقایسه با سیستم های اسپیلت و چیلر پیرو سیاست هدفمند شدن یارانه ها در کشور و به تبع آن افزایش چشمگیر هزینه های سوخت اعم از برق و ... ، سرعت رشد استقبال بازار از سیستم های سرمایش تبخیری راندمان باال)کولر سلولزی( در مقایسه با سیستم های تبریدی )چیلر تراکمی و اسپیلیت( ، اعم از واحدهای ساخته شده و نوساز، چشمگیر بوده است . انرژی الکتریکی ورودی برای راه اندازی کولر تبخیری کمتر از یک پنجم انرژی مورد نیاز برای سیستم تبریدی خواهد بود که این موضوع به دلیل وجود اجزایی مانند کمپرسور و کندانسور در این گونه سیستمها می باشد. بنابراین با توجه به هشدارهای مربوط به کمبود انرژی ، سرمایش تبخیری در شرایط محیطی که استفاده از آن امکانپذیر باشد، جاذبه زیادی دارد. هزینه اولیه کمتر نسبت به سیستم های تبریدی و تبخیری مشابه هزینه اولیه یک سیستم سرمایش تبخیری ) کولرآبی( حدود یک چهارم سیستم تبریدی ، برای شرایط یکسان محیطی می باشد. که این امر برای مصرف کننده بسیار حائز اهمیت است. اثر بازده سرمایش بیشتر کولر سلولزی صنعتی در مقایسه با کولرهای صنعتی متداول )پوشالی( می تواند کاهش تعداد کولر پیشنهادی و هزینه اولیه کمتر را به همراه داشته باشد


امتیاز : از 5

شما می توانید اولین نظر دهنده در مورد این محصول باشید .

[+] افزودن نظر
عدد 4 رقمی مقابل :       

کولر

   

اسپیلیت

   

اسپلیت

   

کولر گازی

   

فن کویل

   

Split

   

btu

   

اسپلیت گازی

   

کولر گازی

   

داکت اسپلیت

   

فن کویل

   

اسپلیت مرکزی

   

چیلر

   

پکیج یونیت

   

برج خنک کننده

   

هوا ساز

   

ایر واشر

   

ایران رادیاتور

   

بوتان

   

ایساتیس

   

فرولی

   

ایران رادیاتور

   

تاچی

   

جنرال

   

ال جی

   

اوجنرال

   

هیتر

   

بهترین پکیج

   

قیمت پکیج

   

ساخت بازار

   

قیمت رادیاتور

   

بهترین رادیاتور

   

بهترین اسپلیت

   

قیمت کولر

   

قیمت چیلر

   

samsung

   

سامسونگ

   

ساخت بازار

   

کولر آبی

   

قیمت کولر آبی

   

lg

   

خنک کننده

   

سرمایش

   

تجهیزات سرمایش

   

تاسیسات سرمایش

   

تاسیسات

   

تولیدکنندگان تاسیسات

   

تولیدکنندگان

   

چیلر

   

چیلر هواخنک

   

چیلر هوایی

   

چیلرتراکمی

   

چیلر هوایی

   

چیلر تراکمی

   

چیلر هوا

   

مصالح

   

قیمت مصالح

   

آخرین مصالح

   

بهترین مصالح

   

ساختمان

   

ساخت ساز

   

ساخت و ساز

   

مرجع اطلاعات مصالح

   

اطلاعات مصالح

   

   

سلولزی

 

کولر

 

مکانیکی

 

آبی

 

پالا

 

تاسیسات

 

انرژی

 

تاسيسات

 

انرژی

 

کولر

 

سرمایشی

 

مکانیکی کولر

 

کولر انرژی

 

انرژی پالا

 

پالا تاسیسات

 

تاسیسات تاسيسات

 

تاسيسات کولر

 

کولر سرمایشی

 

سرمایشی سلولزی

 

سلولزی آبی

 

آبی انرژی

 

انرژی

 


[ بازگشت ]

محـصـــول یـــاب :
رنج قیمت (تومان) :

  —  

دسته بندی تاسيسات مکانیکی
 

logo-samandehi تایید

نظرسنجي
 
بنظرتان کدام گزینه لازم است تقویت شود؟
 

 

مطالب

نقش مبل ال در دکوراسیون داخلی
فوم بتن و مزاياي آن
دوربين مدار بسته و انواع آن
تعریفی کامل از پل
كارایی پوششهای مدرن در بهسازی شیشه و مصرف انرژی
50 روش تغییر‌ دکوراسیون ساده و ارزان(قسمت 2)
مزایای بام سبز
ترمووود چیست ؟
عوامل به وجود آمدن رونق نسبی در بازار مسکن کدامند؟/سال 96 سال خروج از رکود
روشنایی خانه های آینده با نانولیزرها
اصول و قوانین اولیه دکوراسیون
سازه‌های فضاکار
رنگ هاي روغن و كاربرد آن در ساختمان
سنگ کورین چیست؟
راه اندازی پایانه خارق العاده و شگفت انگیز قایقی شناور در سئول

[ آرشیو مطالب ]


عبارات جستجو